"AÇ-2016"nın təqvimi

Fransada keçiriləcən "Avro-2016"nın startına sayılı günlər qaldı. Sport7.az xəbər verir ki, yarışın aılış matçında Fransa və Rumıniya komandaları üz-üzə gələcək.

İyunun 10-da Parisdəki "Stad de Frans"da keçiriləcək qarşılaşma Bakı vaxtı ilə saat 23:00-da başlayacaq. "AÇ-2016"nın təqvimini təqdim edirik:

10 iyun

A qrupu

23:00. Fransa - Rumıniya


11 iyun

A qrupu

17:00. Albaniya - İsveçrə

B qrupu

20:00. Uels - Slovakiya

23:00. İngiltərə - Rusiya

 
12 iyun

D qrupu

17:00. Türkiyə - Xorvatiya


C qrupu

20:00. Polşa - Şimali İrlandiya

23:00. Almaniya - Ukrayna


13 iyun

D qrupu

17:00. İspaniya - Çexiya

E qrupu

20:00. İrlandiya - İsveç

23:00. Belçika - İtaliya

14 iyun


F qrupu

20:00. Avstriya - Macarıstan

23:00. Portuqaliya - İslandiya


15 iyun

B qrupu

17:00. Rusiya - Slovakiya


A qrupu

20:00. Rumıniya - İsveçrə

23:00. Fransa - Albaniya

 
16 iyun

B qrupu

17:00. İngiltərə - Uels

 
C qrupu

20:00. Ukrayna - Şimali İrlandiya

23:00. Almaniya - Polşa

 
17 iyun


E qrupu

17:00. İtaliya - İsveç

 
D qrupu

20:00. Çexiya - Xorvatiya

23:00. İspaniya - Türkiyə

 
18 iyun

E qrupu

17:00. Belçika - İrlandiya

F qrupu

20:00. İslandiya - Macarıstan

23:00. Portuqaliya - Avstriya 

 
19 iyun

A qrupu

23:00. İsveçrə - Fransa

23:00. Rumıniya - Albaniya

 
20 iyun

B qrupu

23:00. Slovakiya - İngiltərə

23:00. Rusiya - Uels

 
21 iyun


C qrupu
 
20:00. Şimali İrlandiya - Almaniya

20:00. Ukrayna - Polşa

 
D qrupu

23:00. Xorvatiya - İspaniya

23:00. Çexiya - Türkiyə

 
22 iyun

F qrupu

20:00. Macarıstan - Portuqaliya

20:00. İslandiya - Avstriya

 
E qrupu

23:00. İsveç - Belçika

23:00. İrlandiya - İtaliya

 
1/8 final

25 iyun

1. 17:00. A qrupunun 2-cisi - C qrupunun 2-cisi

2. 20:00. B qrupunun qalibi - A, C və ya D qrupunun 3-cüsü

3. 23:00. D qrupunun qalibi - B, E və ya F qrupunun 3-cüsü

 
26 iyun

4. 17:00. A qrupunun qalibi - C, D və ya E qrupunun 3-cüsü

5. 20:00. C qrupunun qalibi - A, B və ya F qrupunun 3-cüsü

6. 23:00. F qrupunun qalibi - E qrupunun 2-cisi

 
27 iyun

7. 20:00. E qrupunun qalibi - D qrupunun 2-cisi

8. 23:00. B qrupunun 2-cisi - F qrupunun 2-cisi

 
1/4 final


30 iyun

9. 23:00. 1-ci cütünün qalibi - 3-cü cütün qalibi

 
1 iyul

10. 23:00. 2-ci cütün qalibi - 6-cı cütün qalibi

 

2 iyul

11. 23:00. 5-ci cütün qalibi - 7-ci cütün qalibi

 
3 iyul

12. 23:00. 4-cü cütün qalibi - 8-ci cütün qalibi

 
Yarımfinal


6 iyul

13. 23:00. 9-cu cütün qalibi - 10-cu cütün qalibi

 
7 iyul

14. 23:00. 11-ci cütün qalibi - 12-ci cütün qalibi

 
Final

10 iyul

15. 23:00. 13-cü cütün qalibi - 14-cü cütün qalibi

OXŞAR XƏBƏRLƏR

XƏBƏRLƏR
BLOGLAR